Ulotka Zdrowia
Hitaxa Fast Junior - Lek przeciwalergiczny 10 szt

Hitaxa Fast Junior - Lek przeciwalergiczny 10 szt

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Adamed
  • Pojemność: 10 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Hitaxa Fast Junior

Hitaxa Fast Junior to lek przeciwalergiczny, który dostępny jest w formie rozpuszczających się w ustach tabletek. Główną substancja czynną jest Desloratadinum.

Dzięki temu preparatowi, możesz u swojego dziecka złagodzić objawy alergii związanej z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa lub pokrzywką. Przeciwwskazaniem do jego stosowania jest uczulenie na którykolwiek ze składników leku.


Opinie Hitaxa Fast Junior

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."