Ulotka Zdrowia
Hialeye 0,2 % - Nawilżające krople do oczu 10 ml

Hialeye 0,2 % - Nawilżające krople do oczu 10 ml

Ocena na podstawie 1 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Adamed
  • Pojemność: 10 ml
  • Postać: krople
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Hialeye 0,2 %

Hialeye 0,2% to preparat w formie kropli do oczu, który pomaga zapobiegać wystąpieniu Zespołu Suchego Oka. Są ona niego narażone osoby spędzające wiele godzin przed komputerem, korzystające z sztucznego oświetlenia, prowadzące samochód przez długi czas lub stosujące preparaty przeciwjaskrowe. Dzięki zastosowaniu tego preparatu zyskasz optymalne nawilżenie oraz szybką ulgę dla oczu.


Opinie Hialeye 0,2 %
Kasia
Ocena produktu

Bardzo fajne kropelki. Stosuje je prawie codziennie,bo pracuje przed komputerem po 8 godzin i oczy niestety to odczuwają. Są czasami podraznione i wysuszone. A po zakropieniu bardzo szybko to mija i przestaje czuć jakikolwiek dyskomfort


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."