Ulotka Zdrowia
Hialeye Free Complex 0,2% - Krople do oczu, 10 ml

Hialeye Free Complex 0,2% - Krople do oczu, 10 ml

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Adamed
  • Pojemność: 10 ml
  • Postać: krople
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Hialeye Free Complex 0,2%

Hialeye Free Complex 0,2% to krople do oczu, które nawilżają, chronią i powlekają powierzchnię oka. Preparat przynosi długotrwałą ulgę dla oczu, które wysuszane są przez noszenie soczewek kontaktowych, w trakcie zapalenia rogówki lub spojówek, w przypadku urazów rogówki, wielogodzinnej pracy przed komputerem, długiej jazdy samochodem lub w przypadku przebywania w pomieszczeniach klimatyzowanych.

Ważne jest, aby nie stosować preparatu, jeżeli w oku jest infekcja lub, gdy występuje uczulenie na którykolwiek z jego składników.


Opinie Hialeye Free Complex 0,2%

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."