Ulotka Zdrowia
Hialeye Free 0,4% - Krople do oczu 10 ml

Hialeye Free 0,4% - Krople do oczu 10 ml

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Adamed
  • Pojemność: 10 ml
  • Postać: krople
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Hialeye Free 0,4%

Hialeye Free 0,4% to krople do oczu stworzone bez użycia konserwantów, które nawadniają, nawilżają i chronią powierzchnię oka. Preparat łagodzi podrażnienia, zmniejsza suchość, pieczenie i uczucie obcego ciała w oku wywołane czynnikami środowiskowymi takimi jak wiatr, słońce, suche powietrze, słona woda, dym, nadmierne oświetlenie, klimatyzacja, ogrzewanie, długotrwałe korzystanie z komputera, częste i długotrwałe stosowanie soczewek kontaktowych.

Najlepsze efekty uzyskasz stosując jedną kroplę do oka 2-3 razy na dobę. Preparatu nie należy stosować, jeżeli opakowanie, w którym się znajdują krople do oczu jest uszkodzone lub gdy występuje uczulenie na którykolwiek z jego składników. Należy odczekać 10-15 minut przed zastosowaniem kolejnych leków okulistycznych po wprowadzeniu kropli do oczu.


Opinie Hialeye Free 0,4%

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."