Ulotka Zdrowia
Hexoftyal PHMB - Łagodzące i nawilżające krople do oczu

Hexoftyal PHMB - Łagodzące i nawilżające krople do oczu

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Verco
  • Pojemność: 15 ml
  • Postać: krople
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Hexoftyal PHMB

Hexoftyal PHMB Łagodzące i nawilżające krople do oczu to preparat, który pozwala poprawić kondycję oczu, które zostały podrażnione przez różnego rodzaju czynniki. Pomagają zachować właściwy film łzowy. Dzięki temu, oko jest dużo lepiej chronione. Preparat należy stosować w przypadku wystąpienia podrażnienia i pieczenia oczu oraz w przypadku ich zmęczenia. Można również stosować środek profilaktycznie, do nawilżania oczu.

Hexoftyal PHMB - dawkowanie

1-2 krople należy podać do każdego z oczu. Nie należy preparatu stosować na soczewki kontaktowe. Należy odczekać 15 minut po zakropieniu, zanim założymy soczewki ponownie.

Preparat należy przechowywać w temperaturze od 4 do 25 stopni Celsjusza.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Hexoftyal PHMB

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."