Ulotka Zdrowia
Hepa Vitale - Nasiona ostropestu plamistego, babki płesznik, czarnuszki siewnej

Hepa Vitale - Nasiona ostropestu plamistego, babki płesznik, czarnuszki siewnej

Ocena na podstawie 11 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: VitaleHerbs
  • Pojemność: 500g
  • Postać: ziarno
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Hepa Vitale

Walka z groźnymi chorobami atakującymi organizm bardzo często jest ciężka. Trochę zajmuje zanim lekarz dobierze odpowiednio działające leki. Możesz wspomóc swój organizm stosując Hepa Vitale. Produkt oparty na naturalnych składnikach zdziała prawdziwe cuda w Twoim ciele.

Hepa Vitale został opracowany na bazie nasion ostropestu plamistego, babki płesznik i czarnuszki siewnej. Głównym jego działaniem jest usprawnianie pracy jelit oraz wątroby. Szczególnie polecany cukrzykom zmagającym się z wysokim poziomem cholesterolu i alergią. Naturalne składniki zawarte w tym preparacie przyczynią się do znacznej poprawy Twojego stanu zdrowia.

Dzięki Hepa Vitale wątroba jak nowa

Jeszcze nie znamy wszystkich możliwości, jakie posiada ostropest plamisty zwarty w Herpa Vitale. Do tej pory dobrze wiemy, że skutecznie regeneruje wątrobę. Używany jest podczas ostrych i przewlekłych zatruć tego organu. Jest skuteczny w ostrym wirusowym zapaleniu, marskości czy stłuszczeniach wątroby. Jego działanie polega na uszczelnieniu jej błony komórkowej, dzięki czemu toksyny nie mogą do niej wnikać. Tym samym może zostać oczyszczona i nie zostaje ponownie skażona. Aby uświadomić Ci, jak ważna dla Twojego organizmu jest wątroba, musisz wiedzieć, że bierze ona udział w 5 tysiącu procesów życiowych odbywających się w Twoim ciele. Głównym jej zadaniem jest oczywiście usuwanie toksyn. Jak jednak ma to robić, gdy sama jest nieszczelna? Herpa Vitale odnowi ją u osób cierpiących na chorobę alkoholową, przebywających na długotrwałej antybiotykoterapii czy przyjmujących chemię.

Brak problemu z wypróżnianiem

Nie ma nic gorszego jak uporczywe zaparcia. Nie pozwalają prawidłowo funkcjonować i powodują wiele problemów w obrębie układu pokarmowego. Babka płesznik przywróci Ci zdolność do szybkiego i bezproblemowego wypróżniania. Wizyta w toalecie nie będzie już męczarnią. Organizm jest dzięki temu w stanie szybko się regenerować, oczyszczać i ustabilizuje swoje funkcjonowanie. Stabilny będzie również Twój cholesterol, który z pomocą Hepa Vitale znajdzie się na odpowiednim poziomie. Warto również podkreślić, że preparat jest także pomocny dla osób chorujących na cukrzycę. Stabilizuje poziom cukru we krwi. Pozwala także na usuwanie hemoroidów.

Hepa Vitale Naturalny antybiotyk

Wszyscy łącznie z lekarzami dobrze wiedzą, jak szkodliwe dla organizmu są antybiotyki. Mają działanie wyniszczające i osłabiające. Nie tylko niszczą chorobowe komórki, ale również powodują szkody w pozostałych częściach organizmu. Lekarze niechętnie przepisują je pacjentom. Co jednak, jeśli możemy mieć dostęp do naturalnego antybiotyku? Czarnuszka siewna zawarta w Hepa Vitale wykazuje silne działanie przeciwbakteryjne. Niszczy pasożyty, chorobotwórcze grzyby, a także pierwotniaki i drożdżaki Candida. Dzięki niej, poprawisz krążenie krwi i rozszerzysz oskrzela. Problemy z oddychaniem podczas grypy przestaną być kłopotliwe. Czarnuszka siewna jest też źródłem kwasów Omega-3 i Omega-6, a także witamin i składników odżywczych. Wykazuje także antyhistaminowe działanie pozwalające na zwalczanie alergii i uczulenia na pyłki, kurze.

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Hepa Vitale
adam
Ocena produktu

Herpa Vitale ostatnio zalecił mi właśnie lekarz rodzinny. Szukałem w aptekach lokalnych ale nie znalazłem a tutaj jeszcze mało opinii. ktoś stosował ?


Kapcer-0012
Ocena produktu

Zaczynam już stosować ten produkt regularnie. Podoba mi się że smak jest bardzo przyjemny !


iga
Ocena produktu

Stosuje ten Naturalny antybiotyk regularnie od 2 miesięcy i widzę u siebie ciekawe rezultaty


Mat-Fit
Ocena produktu

Jak długo należy brać ten produkt aby mieć dobre efekty ? Po miesiącu mam efekty widoczne ale czy stosować dalej ?


Kimich
Ocena produktu

gdzie znajde info na temat składu ?


Danieloo
Ocena produktu

I gdzie to kupić? W jakim sklepie? W sklepie zielarskim? Szukam coś właśnie na moją biedną wątrobę ale trochę się waham bo tak na logikę to leki na wątrobę też przez nie się zużywa .


Bartek
Ocena produktu

Polecam, stosuje od pół roku i jest wszystko dobrze :) Dla tych co pytają gdzie kupić polecam właśnie ulotkazdrowia.pl


Ynatorna
Ocena produktu

Rowniez polecma, godna polecenia mieszanka naturalnych ziół. Kiedyś piłam podobną ale na odchudzanie. Ta poprawiła kondycję mojej wątroby- mam inne wyniki badań (lepsze) niż miesiąc wcześniej.


Daria
Ocena produktu

Ja też już od jakiegoś czasu stosuję te zioła. Żadnych zaparć od tamtego czasu nie miałam, więc chyba działa.


Zocha
Ocena produktu

Mi bardzo pomogły te zioła i teraz nie ma już takic wzdęć jak wcześniej. Ogólnie to wszystko funkcjonuje lepiej, takie mam wrażenie :)


Ania
Ocena produktu

Ja natrafiłam na Hepa Vitale na blogu o celiakii - zamówiłam i jestem zadowolona :)
Link do strony http://bezglutenowanarzeczona.pl/hepa-vitale-mieszanka-nasion-ostropestu-plamistego-babki-plesznik-oraz-czarnuszki-siewnej/


Damian
Ocena produktu

Ostatnio zażywałem dość dużo tabletek przez chorobę i czułem, że moja wątroba wysiada. Dzięki tym ziółkom naprawdę czuje się lepiej i nie mam już problemu z trawieniem. 5!


skinnyLolo
Ocena produktu

Zaczynałam pić te zioła ze sporym dystansem, ale po jakimś czasie faktycznie zaczęłam czuć się zdecydowanie lepiej. Polecam kobietom, które przyjmują tabletki antykoncepcyjne, dobra forma ochrony wątroby :)


Cassa
Ocena produktu

A ja przeciwnie - od samego początku byłam przekonana do tych ziół, bo prywatnie czarnuszkę siewną uwielbiam i dodaję ją do każdej potrawy :) A do pozostałych ziół się przyzwyczaiłam.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."