Ulotka Zdrowia
Herbapect - Syrop na kaszel

Herbapect - Syrop na kaszel

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 240 g
  • Postać: syrop
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Herbapect

Herbapect to syrop o wszechstronnym działaniu, który zwalcza męczący, suchy kaszel, jak i pomaga zwiększyć zdolność do odksztuszania. Powinien być stosowany podczas występowania nieżytów dróg oddechowych.

Preparatu nie należy przyjmować, jeżeli występuje nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Nie jest to syrop odpowiedni dla dzieci, które chorowały na ostre zapalenie krtani, czyli krup.

Herbapect syrop skład:

5 ml syropu zawiera substancje czynne: 498 mg wyciągu z ziela tymianku (Thyus vulgaris L., herba) (1:2), rozpuszczalnik ekstrakcyjny: etanol 30 % (v/v), woda amoniakalna 25%, glicerol (95%), 349 mg nalewki z pierwiosnka lekarkiego (Primula veris L., radix) (1:5), rozpuszczalnik ekstrakcyjny: etanol 70 %(v/v), 87 mg sulfogwajakolu oraz substancje pomocnicze: sorbitol ciekły niekrystalizujący. Zawiera 6,4 - 9,0 % (v/v) etanolu.


Opinie Herbapect

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."