Ulotka Zdrowia
Hepaslimin - Utrzymanie zdrowej wątroby

Hepaslimin - Utrzymanie zdrowej wątroby

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 30 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Hepaslimin

Hepaslimin to suplement diety, dzięki któremu utrzymasz w zdrowiu wątrobę, zachowasz prawidłową masę ciała oraz poprawisz trawienie. Dostępny jest w postaci tabletek.

Głównymi składnikami preparatu są:

  • Cholina – składnik naturalnie występujący w organizmie, wchodzący w skład błony komórkowej żywych komórek. Przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania wątroby.
  • Wyciąg z ziela karczocha – wspomaga funkcjonowanie przewodu pokarmowego, wspiera detoksykację organizmu, reguluje wydzielanie soków trawiennych i utrzymuje w zdrowiu wątrobę.
  • Wyciąg z korzenia cyrkonii – wspomaga trawienie i utrzymuje w zdrowiu wątrobę.
  • Wyciąg z ostryżu długiego – zapobiega gromadzeniu się tłuszczu w ciele.
  • Mate – przyczynia się do rozkładu lipidów i utrzymuje prawidłową masę ciała.

Osoby dorosłe powinny przyjmować dziennie 6 tabletek preparatu. Należy je popić wodą i przyjmować po posiłku. Ważne jest, aby nie przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Hepaslimin składniki:

Celuloza (substancja wypełniająca), L-asparaginian L-ornityny, winian choliny, fosforan diwapniowy (substancja wypełniająca), wyciąg z liści mate, wyciąg z ziela karczocha, hydroksypropylometyloceluloza (substancja glazurująca), wyciąg z ostryżu długiego, wyciąg z korzenia cykorii, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja glazurująca), dwutlenek tytanu (barwnik), hydroksypropyloceluloza (substancja glazurująca), wosk pszczeli i wosk Carnauba (substancje glazurujące).

Składniki 6 tabletek
L-asparaginian L-ornityny 600 mg
Cholina 210 mg
Wyciąg z ziela karczocha 150 mg
Wyciąg z liści ostrokrzewu paragwajskiego 150 mg
Wyciąg z korzenia cykorii 60 mg
Wyciąg z ostryżu długiego 60 mg

Opinie Hepaslimin

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."