Ulotka Zdrowia
HCA Naturalny Kwas Hydroksycytrynowy - Solgar

HCA Naturalny Kwas Hydroksycytrynowy - Solgar

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Solgar
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu HCA Naturalny Kwas Hydroksycytrynowy

HCA Naturalny Kwas Hydroksycytrynowy 250 mg to preparat, w którego składzie znajduje się kwas hydroksycytrynowy, który pochodzi ze sproszkowanego ekstraktu owoców rośliny Garcinia Cambogia. HCA dostępny jest w przyrodzie w różnych postaciach. HCA ma zdolność do naśladowania kwasu cytrynowego. Wpływa na termogenezę i kontroluje apetyt. Nie uszkadza centralnego układu nerwowego.

Produkt HCA Naturalny Kwas Hydroksycytrynowy jest:

  • wegański,
  • wegetariański,
  • bezglutenowy,
  • bez składników mlecznych.

1 kapsułkę na dzień należy przyjmować przez 60 dni. Najlepiej przyjmować środek w trakcie posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie HCA Naturalny Kwas Hydroksycytrynowy

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."