Ulotka Zdrowia
Halitomin - Świeży oddech tabletki do ssania

Halitomin - Świeży oddech tabletki do ssania

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 30 sztuk
  • Postać: tabletki do ssania
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Halitomin

Halitomin to suplement diety, który pomaga zwalczać problem nieświeżego oddechu. Są to tabletki do ssania, które utrzymują świeży oddech przez długi czas i pozostawiają w ustach przyjemne uczucie świeżości.

Głównymi składnikami preparatu są:

  • Wyciąg z ziela tymianku – odświeża oddech.
  • Mentol – powoduje przyjemne uczucie w jamie ustnej i gardle.

Osoby dorosłe mogą ssać trzy tabletki na dzień. Po ich zażyciu, należy nie jeść ani nie pić przez 30 minut. Ważne jest, aby nie przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Halitomin składniki:

substancje słodzące: sorbitole oraz ksylitol, substancja wypełniająca: fosforany wapnia, glukonian cynku, substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, substancja glazurująca: talk, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, mentol, substancja rozsadzająca: sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, substancja słodząca: aspartam, wyciąg z ziela tymianku, substancje słodzące: sukraloza, acesulfam K oraz sacharyny.

Składnik 1 tabletka do ssania 2 tabletki do ssania 3 tabletki do ssania
Wyciąg z ziela tymianku 1 mg 2 mg 3 mg
Cynk (w postaci glukonianu) 5 mg (50 %*) 10 mg (100 %*) 15 mg (150 %*)
Mentol 6 mg 12 mg 18 mg

* % Zalecanego Dziennego Spożycia


Opinie Halitomin

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."