Ulotka Zdrowia
Hair and Nails Prosper Labs - Zdrowe włosy i paznokcie

Hair and Nails Prosper Labs - Zdrowe włosy i paznokcie

Ocena na podstawie 1 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Prosper Labs
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Hair and Nails Prosper Labs

Dla kobiet bardzo ważne jest posiadanie pięknych, zdrowych włosów i paznokci. Mogą to marzenie zrealizować stosując Hair and Nails.

Hair nad Nails to preparat oparty na naturalnych składnikach. Pomaga zregenerować skórę, włosy i paznokcie. Zawarta w nim witamina C zwiększa produkcje kolagenu i wpływa pozytywnie na wygląd skóry. Skrzyp polny pomaga natomiast w upiększeniu włosów i paznokci. Pożyteczne są również cynk i biotyna, które sprawią, że Twoje włosy będą wyglądały na zdrowsze. I w istocie takie będą. Jeśli zależy Ci na utrzymaniu odpowiedniego koloru włosów i paznokci, uzyskasz to dzięki Hair and Nails. Zwarta w nim miedź pozwala na spełnienie marzenia o idealnej koloryzacji.

Stosowanie i bezpieczeństwo Hair and Nails Prosper Labs

Hair and Nails to preparat, który należy stosować dwa razy dziennie po jednej kapsułce. Każdorazowo należy popić ją dużą ilością wody. Pierwsze efekty stosowania będą widoczne po miesiącu. Oparty na naturalnych składnikach preparat nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Nie powinny go jednak stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią, dzieci oraz osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.


Opinie Hair and Nails Prosper Labs
DagU
Ocena produktu

Z jakim suplementem najlepiej połączyć Hair and Nails Prosper Labs ? Zastanawiam się nad witaminami jeszcze co myślicie ?


Kasia
Ocena produktu

Używam tego regularnie i widzę poprawę w swoich włosach


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."