Ulotka Zdrowia
Guma nicorette® - Nikotynowa Guma do żucia

Guma nicorette® - Nikotynowa Guma do żucia

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: McNeil AB
  • Pojemność: 105 sztuk
  • Postać: gumy
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Guma nicorette®

Guma nicorette® to preparat, dzięki któremu możliwe będzie pokonanie nałogu tytoniowego. Pomaga zaspokoić potrzebę zapalenia papierosa. Zawarta w gumie nikotyna wchłania się do organizmu przez jamę ustną i dziąsła, dzięki czemu możliwe jest złagodzenie objawów odstawienia. Na pewno stosując taki preparat nie będziemy mieli problemów z napadami głodu nikotynowego.

Smaki Gum nicorette

Gumy nicorette® dostępne są w smakach Classic, Freshmint, FreshFruit i Icy White. Wszystkie, oprócz wariantu Classic, są podwójnie powlekane dla wzmocnienia smaku.

Dawkowanie i stosowanie Gumy nicorette®

To, ile gum musisz żuć w ciągu dnia w dużej mierze zależy od ilości wypalanych dziennie papierosów. Jednak, na początku większość osób stosuje około 8-12 gum na dzień. Taką ilość należy stosować co najmniej przez 3 miesiące, a z biegiem czasu zmniejszać ilość zużywanych gum. Jeżeli uda się osiągnąć 1-2 gumy na dzień, możliwe będzie praktycznie całkowite zaprzestanie ich stosowania.

Jeśli rozpocząłeś leczenie od gum w dawce 4 mg, to najlepiej jest przejść na gumy o dawce 2 mg na etapie ograniczania liczby gum. Należy pamiętać, aby gumy żuć pojedynczo i nie należy stosować więcej niż 15 gum na dzień.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Guma nicorette®

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."