Ulotka Zdrowia
Gripovita forte - Wysoka zawartość witaminy C

Gripovita forte - Wysoka zawartość witaminy C

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu Gripovita forte

Gripovita forte to suplement diety, którego głównymi składnikami są witaminy C, cynk, wyciąg z owoców czarnego bzu, hibiskusa i naturalne koncentraty soków z czarnej porzeczki oraz sproszkowanych owoców maliny.

Warto stosować preparat w okresie jesienno-zimowym i wiosną. Mogą go przyjmować dzieci powyżej 12 roku życia oraz dorośli.

Zawartość saszetki należy wsypać do szklanki ciepłej wody, wymieszać i wypić. Dziennie można przyjąć do 2 saszetek. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Suplement należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Gripovita forte składniki:

Cukier, koncentrat z czarnej porzeczki w proszku (5%), koncentrat z malin w proszku (2,8%), ekstrakt z czarnego bzu i hibiskusa, regulator kwasowości – kwas cytrynowy, witamina C (kwas L-askorbinowy), siarczan cynku, aromaty.

Składniki 1 saszetka 2 saszetki
Witamina C 850 mg (1062,5%)* 1700 mg (2125%)*
Cynk 5 mg (50%)* 10 mg (100%)*

*% - procent realizacji dziennego zalecanego spożycia.

1 saszetka zawiera: 200 mg ekstraktu z owoców czarnego bzu i 100 mg ekstraktu z kwiatów hibiskusa, 500 mg suszonego koncentratu z czarnej porzeczki, 280 mg suszonego koncentratu malinowego.

2 saszetki zawierają: 400 mg ekstraktu z owoców czarnego bzu i 200 mg ekstraktu z kwiatów hibiskusa, 1000 mg suszonego koncentratu z czarnej porzeczki, 560 mg suszonego koncentratu malinowego.


Opinie Gripovita forte

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."