Ulotka Zdrowia
Gripex - Tabletki powlekane 10 szt.

Gripex - Tabletki powlekane 10 szt.

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: USP Zdrowie
  • Pojemność: 10 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Gripex

Gripex to kompleksowy lek na przeziębienie i grypę, w którym połączono trzy silne substancje aktywne, którymi są:

  • paracetamol – zwalcza bóle gardła, ból głowy, bóle mięśni oraz bóle kostno-stawowe, usuwa gorączkę i stan podgorączkowy,
  • pseudoefedryna - udrożnia nos, hamuje katar i ułatwia oddychanie, likwiduje obrzęk śluzówki.
  • dekstrometorfan – łagodzi suchy kaszel.

Gripex - Tabletki powlekane zastosowanie

Dzieci powyżej 12 roku życia mogą przyjąć 1-2 tabletki 3-4 razy na dobę, co oznacza, że dopuszczalną dobową dawką jest 8 tabletek. Osoby od 6 do 12 roku życia mogą przyjąć jedną tabletkę co 3-4 godziny. Dopuszczalna dobowa dawka w tym przypadku to cztery tabletki. Lek można stosować niezależnie od posiłków. Nie powinien być przyjmowany przez kobiety w ciąży oraz karmiące piersią.

Podczas stosowania preparatu należy zachować szczególną ostrożność podczas obsługi urządzeń mechanicznych i podczas prowadzenia pojazdów. Nie należy przyjmować leku po spożyciu alkoholu.


Opinie Gripex

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."