Ulotka Zdrowia
Gripex SinuCaps - Twarde kapsułki 10 szt

Gripex SinuCaps - Twarde kapsułki 10 szt

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: USP Zdrowie
  • Pojemność: 10 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Gripex SinuCaps

Gripex SinuCaps to lek, dzięki któremu można zwalczyć nie tylko objawy przeziębienia i grypy, ale także chorych zatok. W jego składzie zostały zawarte dwie substancje aktywne: paracetamol i fenylefryna. Dzięki temu, lek działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo, zmniejsza obrzęk błony śluzowej zatok, udrożnia nos i zatoki i umożliwia swobodne oddychanie.

Dzieci powyżej 12 roku życia mogą przyjąć 2 tabletki co 4-6 godziny, co oznacza, że dopuszczalną dobową dawką jest 12 tabletek. Lek można stosować niezależnie od posiłków. Nie powinien być przyjmowany przez kobiety w ciąży oraz karmiące piersią.

Podczas stosowania preparatu należy zachować szczególną ostrożność podczas obsługi urządzeń mechanicznych i podczas prowadzenia pojazdów. Nie należy przyjmować leku po spożyciu alkoholu.

Gripex SinuCaps - składniki:

1 kapsułka twarda zawiera: substancje czynne: paracetamol 300,0 mg, kofeina 25,0 mg, chlorowodorek fenylefryny 5,0 mg; substancje pomocnicze: skrobia, kroskarmeloza sodowa, sodu laurylosiarczan, magnezu stearynian, żelatyna, tytanu dwutlenek (E171), żelaza żółty tlenek (E172), błękit patentowy (E131), żółcień chinolinowa (E104).

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Gripex SinuCaps

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."