Ulotka Zdrowia
Gripex Hot Zatoki - Proszek do sporządzania roztworu

Gripex Hot Zatoki - Proszek do sporządzania roztworu

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: USP Zdrowie
  • Pojemność: 8 sztuk
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Gripex Hot Zatoki

Gripex Hot Zatoki to środek, który w znakomity sposób udrożnia zatoki i szybko zwalcza pozostałe objawy przeziębienia. Jego głównymi składnikami są:

  • paracetamol – wykazuje działanie przeciwgorączkowe. Łagodzi wszelkie objawy grypy i przeziębienia, takie jak kaszel, katar, bóle głowy, bóle mięśni, bóle kostno-stawowe,
  • pseudoefedryna – zwalcza katar i udrożnia nos i ułatwia swobodne oddychanie,
  • dekstrometorfan – łagodzi uciążliwy, suchy kaszel,
  • chlorfeniramina – wstrzymuje wylewanie się wydzieliny z nosa.

Gripex Hot Zatoki - składniki i dawkowanie:

Jedną saszetkę preparatu należy zażywać co 4-6 godziny. Jej zawartość należy rozpuścić w szklance gorącej wody i wypić po przygotowaniu. Na dzień można przyjąć do 4 saszetek. Pierwsze efekty jego działania można zobaczyć już po 10 minutach od zastosowania. Utrzymują się one do 6 godzin. Lek można zażywać niezależnie od posiłków. Nie powinny go przyjmować kobiety w ciąży i karmiące piersią, a także dzieci poniżej 12 roku życia. Podczas przyjmowania leku nie należy spożywać alkoholu.

W czasie przyjmowania leku należy zachować ostrożność podczas kierowania pojazdami i korzystania z urządzeń mechanicznych.


Opinie Gripex Hot Zatoki

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."