Ulotka Zdrowia
Gripex Hot - Proszek do sporządzania roztworów

Gripex Hot - Proszek do sporządzania roztworów

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: USP Zdrowie
  • Pojemność: 8 sztuk
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Gripex Hot

Gripex Hot to preparat na przeziębienie i grypę dostępny w postaci saszetek. Jego głównymi składnikami są:

  • paracetamol – wykazuje działanie przeciwgorączkowe. Łagodzi wszelkie objawy grypy i przeziębienia, takie jak kaszel, katar, bóle głowy, bóle mięśni, bóle kostno-stawowe,
  • fenylefryna – usuwa obrzęk błon śluzowych nosa. Dzięki temu dochodzi do udrożnienia nosa, zahamowany zostaje katar i nie ma problemów ze swobodnym oddychaniem,
  • witamina C – wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu oddechowego.

Gripex Hot - dawkowanie

Jedną saszetkę preparatu należy zażywać co 4-6 godziny. Jej zawartość należy rozpuścić w szklance gorącej wody i wypić po przygotowaniu. Na dzień można przyjąć do 6 saszetek. Lek można zażywać niezależnie od posiłków. Nie powinny go przyjmować kobiety w ciąży i karmiące piersią, a także dzieci poniżej 12 roku życia. Podczas przyjmowania leku nie należy spożywać alkoholu.

W czasie przyjmowania leku należy zachować ostrożność podczas kierowania pojazdami i korzystania z urządzeń mechanicznych.


Opinie Gripex Hot

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."