Ulotka Zdrowia
Gripex Hot MAX - Proszek do roztworu doustnego

Gripex Hot MAX - Proszek do roztworu doustnego

Ocena na podstawie 2 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: USP Zdrowie
  • Pojemność: 12 sztuk
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Gripex Hot MAX

Gripex Hot MAX to preparat, który warto stosować przy wystąpieniu najsilniejszych objawów grypy i przeziębienia. Jego głównymi składnikami są:

  • paracetamol – wykazuje działanie przeciwgorączkowe. Łagodzi wszelkie objawy grypy i przeziębienia, takie jak kaszel, katar, bóle głowy, bóle mięśni, bóle kostno-stawowe,
  • fenylefryna – hamuje katar i udrożnia nos, a także wpływa na swobodne oddychanie,
  • witamina C – wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu oddechowego.

Gripex Hot MAX - dawkowanie 

Jedną saszetkę preparatu należy zażywać co 4-6 godziny. Jej zawartość należy rozpuścić w szklance gorącej wody i wypić po przygotowaniu. Na dzień można przyjąć do 4 saszetek. Lek można zażywać niezależnie od posiłków. Nie powinny go przyjmować kobiety w ciąży i karmiące piersią, a także dzieci poniżej 12 roku życia. Podczas przyjmowania leku nie należy spożywać alkoholu.

W czasie przyjmowania leku należy zachować ostrożność podczas kierowania pojazdami i korzystania z urządzeń mechanicznych.

Gripex Hot MAX - składniki:

1 saszetka zawiera:

  • substancje czynne: paracetamol 1000 mg, kwas askorbowy 100 mg, chlorowodorek fenylefryny 12,2 mg.
  • substancje pomocnicze: sacharoza, kwas cytrynowy, sodu cytrynian, potasu acesulfam (E 950), aromaty cytrynowe, aspartam (E 951), żółcień chinolinowa.

Opinie Gripex Hot MAX
Mateusz
Ocena produktu

Właśnie walczę z przeziębieniem i muszę przyznać że gripex nic mi nie pomoga


Mariusz
Ocena produktu

Niestety u mnie nie działa... Zero poprawy i musiałem udać sie do lekarza. Mam wrażenie że to placebo.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."