Ulotka Zdrowia
Gripex Control - 500 mg + 50 mg, tabletki 12 szt

Gripex Control - 500 mg + 50 mg, tabletki 12 szt

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: USP Zdrowie
  • Pojemność: 12 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Gripex Control

Gripex Control to preparat, który zwalcza pierwsze objawy przeziębienia. Głównymi jego składnikami są:

  • paracetamol – wykazuje działanie przeciwgorączkowe. Łagodzi wszelkie objawy grypy i przeziębienia, takie jak kaszel, katar, bóle głowy, bóle mięśni, bóle kostno-stawowe,
  • kofeina – przyspiesza działanie paracetamolu, zwalcza objawy ogólnego rozbicia i wpływa pozytywnie na zdolności kojarzenia. Niweluje również zmęczenie.

Gripex Control - dawkowanie 

1-2 tabletki preparatu można zażywać co 4-6 godziny. Na dzień można przyjąć do 8 tabletek. Lek można zażywać niezależnie od posiłków. Nie powinny go przyjmować kobiety w ciąży i karmiące piersią, a także dzieci poniżej 12 roku życia. Podczas przyjmowania leku nie należy spożywać alkoholu.


Opinie Gripex Control

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."