Ulotka Zdrowia
Greencoffee Prosper Labs - Zielona Kawa

Greencoffee Prosper Labs - Zielona Kawa

Ocena na podstawie 4 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Prosper Labs
  • Pojemność: 120 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Greencoffee Prosper Labs

Wydawać by się mogło, że bezpieczne i szybkie odchudzanie nie jest możliwe. W końcu, jeśli robimy coś szybko to zazwyczaj po łebkach i ze szkodą dla zdrowia. Tę teorię obalają twórcy Greencoffee, preparatu odchudzającego bezpiecznego dla organizmu.

Dzięki zawartemu w Greencoffee ekstraktowi z zielonej kawy skutecznie pozbędziesz się nagromadzonych w organizmie zbędnych kilogramów oraz zredukujesz tkankę tłuszczową. W znaczący sposób poprawisz wygląd swojego ciała.

Jak to działa Greencoffee Prosper Labs ?

Greencoffee przyspiesza przemianę materii przez co redukcja wagi jest znacznie szybsza i bardziej widoczna. Dochodzi także do pobudzenia spalania tkanki tłuszczowej, co pozwala uzyskać ciało jak z okładek kolorowych czasopism. Preparat wykazuje działanie antyoksydacyjne i niweluje wolne rodniki odpowiedzialne na starzenie się skóry i zanieczyszczenie organizmu. Zawarty w zielonej kawie kwas chlorogenowy ACG powstrzymuje wchłanianie cukrów. Pozwala dzięki temu w jeszcze bardziej skuteczny sposób walczyć z nagromadzonymi kilogramami. W zielonej kawie jest go aż 50% i jest to optymalna zawartość.

Dodatkowym składnikiem znajdującym się w tym preparacie są jagody Acai. Pomogą w utrzymani uwagi na odpowiednim poziomie. Łatwiej będzie Ci zapobiec powstaniu efektu jojo tuż po zakończeniu przyjmowania preparatu. Ponadto, jagody są również źródłem błonnika poprawiającego trawienie. Jak wiadomo, w procesie odchudzania ma to duże znaczenie, jeśli cały układ pokarmowy pracuje w niezawodny sposób.

Odchudzanie dostosowane do potrzeb

Preparat można przyjmować od 2 do 4 razy na dzień po jednej kapsułce. Częstotliwość uzależniona jest od tego, jak szybko chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów. Za każdym razem należy popić środek dużą ilością wody.

Bez diet i ćwiczeń

Greencoffee jest idealnym środek dla osób, które nie chcą rezygnować z dotychczasowych nawyków żywieniowych i katować się morderczymi ćwiczeniami. Wystarczy tylko przyjmować preparat, a efekty odchudzania przyjdą same.

Bezpieczeństwo Greencoffee Prosper Labs

Środek jest całkowicie bezpieczny i nie powoduje powstawania skutków ubocznych. Nie powinny go jednak przyjmować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci. Nie jest zalecany także dla osób uczulonych na którykolwiek ze składników preparatu.

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Greencoffee Prosper Labs
Działa to ?
Ocena produktu

Chyba jeszcze mało doceniona zielona kawa na odchudzanie. Jeszcze nie piszą o tym produkcie zaufane marki.


Turpa
Ocena produktu

Zastanawiałam się długo czy kupić tą zieloną kawę i jestem z niej bardzo zadowolona! Działa na mnie pozytywnie, dodaje sporo energii z rana !


PanMarek
Ocena produktu

Zielona kawa zawsze będzie skuteczna w odchudzaniu. Ma odpowiednie właściwości powodujące odchudzanie.


Kasia23
Ocena produktu

Zielona kawa jako uzupełnienie diety w odchudzaniu jest bardzo dobrym i ważnym składnikiem aby zobaczyć długotrwałe efekty.


Arek55
Ocena produktu

Już raz kupiłem cos w stylu wyciąg z zielonej kawy ale ten szajs nie pomógł zbyt wiele, a te cudo to daje kopa. Spala normalnie tłuszcz z brzucha, niedowierzam dalej jak zmierzyłem.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."