Ulotka Zdrowia
Green Coffee 5K - Ekstrakt z zielonej kawy

Green Coffee 5K - Ekstrakt z zielonej kawy

Ocena na podstawie 1 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Green Coffee 5K

Kawa odchudza? Kto by pomyślał! Niezwykłe właściwości odchudzające zielonej kawy odkryli naukowcy zgromadzeni na Narodowym Spotkaniu Członków Amerykańskiego Towarzystwa Chemicznego. Przekonaj się, jak może Ci pomóc w walce ze zbędnymi kilogramami suplement diety Green Coffee 5K.

Green Coffee 5K to suplement diety, który pomoże Ci pozbyć się problemów z nadwagą. Sprawi, że poczujesz się bardziej atrakcyjna i ponętna. Twoje ciało będzie budziło pożądanie u każdego mężczyzny, który na Ciebie popatrzy. Preparat wpłynie pozytywnie na jakość życia, jednocześnie nie powodując szkód dla Twojego zdrowia. Z pomocą tego środka usuniesz nieestetyczną fałdkę z brzucha i tłuszcz z ud. Poczujesz się lekko i zdrowo. Dzięki regularnemu stosowaniu tego preparatu schudniesz szybko i skutecznie, a efekty będą utrzymywały się przez dłuższy czas.

Działanie Green Coffee 5K

Zastanawiasz się, w jaki sposób działa Green Coffee 5K? To proste:

  • zmniejsza uczucie głodu – ogranicza łaknienie, zmniejsza uczucie głodu przez co do Twojego organizmu dostarczanych będzie mniej kalorii. Spowoduje to ograniczenie tycia. Preparat dodatkowo utrzymuje stały poziom cukru we krwi. Dzięki temu, nie będziesz podjadała między posiłkami,
  • przyspiesza metabolizm – reguluje pracę układu trawiennego i rozpoczyna proces aktywnego spalania tłuszczu,
  • dodaje energii – preparat zwiększa pokłady energii w organizmie. Dzięki temu, proces odchudzania nie jest tak męczący i ma się siłę do wykonywania ćwiczeń,
  • usuwa tłuszcz z organizmu – zawarte w kapsułce Green Coffee SK maksymalne stężenie zielonej kawy powoduje usuwanie nadmiaru tłuszczu z organizmu. Preparat rozbija tłuszcz i usuwa go z najbardziej wstydliwych miejsc, takich jak brzuch, uda czy ramiona.

Skuteczność Green Coffee 5K

Green Coffee 5K to suplement diety, którego głównym składnikiem jest oczywiście zielona kawa. Jej właściwości odchudzające zostały przebadane i potwierdzone w wielu instytutach badawczych. Ostatnio na 243. Narodowym Spotkaniu Członków Amerykańskiego Towarzystwa Chemicznego udowodniono, że stosowanie ekstraktu z zielonej kawy pomaga zmniejszyć masę ciała nawet o 10%. Kolejne badania nad skutecznością preparatów z zieloną kawą zostały przeprowadzone na Uniwersytecie w Pensylwanii. Wykazały one, że stosując Green Coffee 5K można stracić średnio 8 kg w ciągu 22 tygodni stosowania preparatu. Taki efekt chyba zachwyci każdego!

W innym ośrodku udało się ustalić, że zielona kawa pomaga przyspieszyć metabolizm nawet o 11%. Stwierdzono również, że posiada właściwości, dzięki którym zmniejsza wchłanianie węglowodanów z przewodu pokarmowego, a tym samym obniża poziom cukru we krwi. Udowodniono również, że zawarty w zielonej herbacie kwas chlorogenny może mieć właściwości pomagające zmniejszyć masę ciała. Pomaga także redukować wchłaniania tłuszczów pochodzących z posiłków. Dzięki temu, można cieszyć się ze znakomitych efektów odchudzających. Warto stosować tak dobre preparaty, które faktycznie działają i pozwalają uzyskać zgrabną i piękną sylwetkę.

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Green Coffee 5K
Nomi
Ocena produktu

Bardzo duży wybór u was jeżeli chodzi o zielone kawy. Trzeba przetestować a póki co mocne 4 na dobra cenę. Mam nadzieje że się nie zawiodę


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."