Ulotka Zdrowia
Gorzknik Kanadyjski - 90 kaps. Hepatica

Gorzknik Kanadyjski - 90 kaps. Hepatica

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

 • Producent: Hepatica
 • Pojemność: 90 kaps
 • Postać: kapsułki
 • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Gorzknik Kanadyjski

Gorzknik Kanadyjski stanowi bardzo popularne zioło. Było już używane przez Indian. Natomiast współczesna nauka potwierdziła jego skład, którym jest berberyna. Berberyna powinna być stosowana u ludzi cierpiących na cukrzyce typu 2. Ponadto ma ona zastosowanie w nieżytach nosa, oraz przeziębieniach oraz infekcjach górnych dróg oddechowych.

Produkt powinni również stosować w codziennej diecie osoby, u których występują częste problemy trawienne. Jej skuteczność wykazano również przy chorobach związanych z infekcjami na skórze, łupieżem. Przeprowadzone badania kliniczne nad produktem wykazały, iż działa ona również na grzyby patogenne i pasożyty. Gorzknik kanadyjski ponadto wpływa na stabilizację funkcji żółci oraz enzymów trawiennych w organizmie człowieka.

Gorzknik Kanadyjski skład i sposób użycia:

Produkt należy stosować w postaci 1 kapsułki zażywanej 1 dziennie po posiłku.

W skład produktu wchodzi: Wyciąg z korzeni gorzknika kanadyjskiego, stabilizator –hydroksypropylometyloceluloza (składnik otoczki kapsułki).

Ostrzeżenia:

 • Produkt należy chronić przed światłem i wilgocią
 • Nie należy przekraczać dziennej dawki
 • Chronić przed dziećmi
 • Nie należy stosować w przypadku występującej wrażliwości na któryś z składników produktu.
 • Produktu nie powinny zażywać kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia
 • Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci
 • W nagłych negatywnych przypadkach na skutek zażycia produktu wskazany kontakt z lekarzem.
Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Gorzknik Kanadyjski

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."