Ulotka Zdrowia
Glukozamina kwas hialuronowy chondroityna MSM - Solgar

Glukozamina kwas hialuronowy chondroityna MSM - Solgar

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Solgar
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Glukozamina kwas hialuronowy chondroityna MSM

Glukozamina kwas hialuronowy chondroityna MSM kompleks to preparat, który wpływa na integralność, odżywienie, regenerację, a także wzmocnienie chrząstki stawowej. Zapewnia jej zdrowe i optymalne funkcjonowanie. Preparat polecany jest biegaczom, rowerzystom, aktywnym spacerowiczom, a także wszystkim tym, którzy chcą poprawić funkcjonowanie układu kostno-stawowego.

Głównymi składnikami preparatu Glukozamina kwas hialuronowy są:

  • glukozamina – dostępna jest w postaci chlorowodorku glukozaminy. Bardzo dobrze się przyswaja i nie uczula. Nie zawiera składników pochodzących od skorupiaków,
  • MSM – źródło organicznej siarki, która jest niezbędna do budowania kolagenu. Pozyskiwana jest z miazgi sosnowej,
  • siarczan chandroityny – ważny składnik chrząstki, który zatrzymuje wodę i inne składniki odżywcze. Wiąże się z kolagenem i elastyczną, co wpływa na poprawę elastyczności i wytrzymałości. Poprawia zdolność amortyzacji,
  • BioCell Collagen II – naturalnie biotechnologicznie uzyskany kompleks, który zawiera hydrolizowany kolagen typu II, siarczan chondroityny, kwas hialuronowy.

Produkt ten jest:

  • bezglutenowy,
  • bez składników mlecznych.

2 tabletki na dzień należy przyjmować przez 30 dni. Najlepiej przyjmować środek w trakcie posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Glukozamina kwas hialuronowy chondroityna MSM

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."