Ulotka Zdrowia
Glucosamine - Czysty siarczan glukozaminy 2 KCl

Glucosamine - Czysty siarczan glukozaminy 2 KCl

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Trec Nutrition
  • Pojemność: 60 / 180
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Glucosamine

Glucosamine to czysty siarczan glukozaminy, który zapewnia regenerację i ochronę stawów, odbudowuje mikrouszkodzenia chrząstek, a także zwiększa mobilność stawów.

Glucosamine - zalecenia

Preparat powinien być stosowany przez osoby narażone na przeciążenia wynikające z aktywnego trybu życia, nadwagi lub podeszłego wieku. Preparat pomaga uzupełnić niedobry glukozaminy w diecie.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Glucosamine

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."