Ulotka Zdrowia
Głęboko nawilżająca emulsja do ciała - SENSITIVE Neutrogena

Głęboko nawilżająca emulsja do ciała - SENSITIVE Neutrogena

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Neutrogena
  • Pojemność: 250 ml 400 ml
  • Postać: krem
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Głęboko nawilżająca emulsja do ciała

Neutrogena Formuła Norweska Głęboko nawilżająca emulsja do ciała SENSITIVE to produkt testowany dermatologicznie zalecany dla skóry suchej i wrażliwej. Nie posiada zapachu. Optymalne nawilżenie można uzyskać już od pierwszej aplikacji przez 24 godziny. Emulsja jest w stanie nawilżyć do 10 warstw skóry. Posiada nietłustą konsystencję, która szybko się wchłania.

Emulsję należy stosować codziennie na całe ciało. Najlepiej po kąpieli.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Głęboko nawilżająca emulsja do ciała

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."