Ulotka Zdrowia
Głęboko nawilżająca emulsja do ciała - Neutrogena

Głęboko nawilżająca emulsja do ciała - Neutrogena

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Neutrogena
  • Pojemność: 250 ml 400 ml
  • Postać: krem
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Głęboko nawilżająca emulsja do ciała

Neutrogena Formuła Norweska Głęboko nawilżająca emulsja do ciała to preparat zapewniający optymalne nawilżenie już od pierwszego zastosowania. Efekt utrzymuje się nawet do 24 godzin. Zawarte w nim składniki aktywne nawilżają do 10 warstw skóry. Emulsja posiada świeży i delikatny zapach. Posiada nietłustą konsystencję i szybko się wchłania.

Emulsję należy stosować codziennie na całe ciało. Najlepiej po kąpieli.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Głęboko nawilżająca emulsja do ciała

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."