Ulotka Zdrowia
Ginkofar - Tabletki na pamięć i koncentracje

Ginkofar - Tabletki na pamięć i koncentracje

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: BIOFARM
  • Pojemność: 20 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Ginkofar

Ginkofar to lek stosowany w zaburzeniach krążenia mózgowego, podczas którego występują następujące objawy:

  • utrudniona koncentracja myślowa,
  • zaburzenia pamięci,
  • zawroty i bóle głowy,
  • szum w uszach,
  • osłabienie słuchu i wzroku,

Może być stosowany także w przypadku występowania zaburzenia krążenia obwodowego, któremu towarzyszą zaburzenia w ukrwieniu kończyn dolnych – uczucie zimna i bólu w stopach.

Ginkofar dawkowanie

Preparat dostępny jest w postaci tabletek powlekanych. W przypadku zaburzenia krążenia mózgowego, należy stosować preparat 2-3 razy na dobę po 2 tabletki, a w przypadku zaburzenia krążenia obwodowego 2 razy dziennie po 2 tabletki. Każdorazowo preparat należy przyjmować po posiłku, popijając ją odpowiednią ilością wody. Terapia tym lepiej powinna trwać od 8 do 12 tygodni. Poprawa powinna nastąpić po 4 tygodniach stosowania. Po zakończeniu terapii zasadniczej, w celach profilaktycznych należy przyjmować lek 1-2 na dzień po 1 tabletce. Lek jest bardzo dobrze tolerowany przez ludzki organizm i może być stosowany przez dłuższy czas.

Ginkofar przeciwwskazania 

Preparatu nie powinny stosować osoby, które są uczulone na którykolwiek z jego składników. Lek zawiera laktozę. Lek nie powinien być stosowany u pacjentów z rzadko występującą dziedziczną nietolerancją galaktozy, niedoborem laktazy (typu Lappa) lub zespołem złego wchłaniania glukozy-galaktozy.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Ginkofar

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."