Ulotka Zdrowia
Ginkofar Extra - Tabletki powlekane 240 mg

Ginkofar Extra - Tabletki powlekane 240 mg

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: BIOFARM
  • Pojemność: 30 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Ginkofar Extra

Ginkofar Extra to preparat stosowany w celu poprawy zdolności poznawczych u osób starszych, a także w celu poprawy jakości życia u osób z demencją.

Ginkofar Extra dawkowanie

Preparat dostępny jest w postaci tabletek powlekanych. Dla uzyskania najlepszych efektów należy przyjmować jedną tabletkę na dobę. Tabletkę należy połknąć w całości, popijając wodą. Można przyjmować środek niezależnie od posiłków. Kuracja lekiem powinna trwać 8 tygodni. Jeżeli po 3 tygodniach stosowania preparatu nie nastąpi poprawa lub dojdzie do pogorszenia stanu pacjenta, natychmiast należy skontaktować się z lekarzem w celu modyfikacji sposobu leczenia.

Ginkofar Extra przeciwskazania 

Przeciwwskazaniem do przyjmowania środka jest uczulenie na którykolwiek z jego składników. Lek zawiera laktozę. Lek nie powinien być stosowany u pacjentów z rzadko występującą dziedziczną nietolerancją galaktozy, niedoborem laktazy (typu Lappa) lub zespołem złego wchłaniania glukozy-galaktozy. Preparatu nie mogą przyjmować dzieci ani młodzież oraz kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Ginkofar Extra

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."