Ulotka Zdrowia
Ginkgo Biloba - Ekstrakt w kapsułkach, 60 szt DOZ

Ginkgo Biloba - Ekstrakt w kapsułkach, 60 szt DOZ

Ocena na podstawie 3 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: DOZ S.A.
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Ginkgo Biloba

Ginkgo Biloba, kapsułki twarde, 60 szt. to suplement diety oparty na ekstrakcie z liści miłorzębu japońskiego. Stosując go, można usprawnić funkcje poznawcze, jakie malują wraz z wiekiem.

Dziennie, należy przyjąć jedną kapsułkę. Ważne, aby nie przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Składniki

substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna, żelatyna, ekstrakt z Ginkgo biloba, substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, barwniki – dwutlenek tytanu, tlenek żelaza żółty, błękit patentowy V.

Skład zalecanej dziennej porcji do spożycia:

Składnik: 1 kapsułka zawiera:
Ekstrakt z Ginkgo biloba, w tym: 80 mg
Ginkoflawonoglikozydy 19,2 mg
Laktony terpenowe 4,8 mg

Masa netto
18,96 g

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Ginkgo Biloba
321
Ocena produktu

Slabo znam niestety ten produkt... ktoś coś więcej o nim może powiedzieć ?


Marian63
Ocena produktu

Jeden z lepszych takich suplementów diety na rynku. Polecam :)


starszypan
Ocena produktu

Kiedyś brałem ten produkt i rzeczywiście, zauważyłam, że myślę lepiej. Ale nie ma co oczekiwać szybkich efektów – trzeba trochę je pobrać, aby był jakikolwiek efekt :P


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."