Ulotka Zdrowia
Gaza jałowa - Bawełniana, 17 nitkowa, 1 m2 DOZ

Gaza jałowa - Bawełniana, 17 nitkowa, 1 m2 DOZ

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Paso
  • Pojemność: 1 sztuka
  • Postać: gaza
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Gaza jałowa

Gaza jałowa, bawełniana, 17 nitkowa, 1 m2, 1 szt. nie nadaje się do resterylizacji. Nie należy jej stosować, jeżeli występuje w uszkodzonym opakowaniu. Należy użyć jej bezpośrednio po otwarciu opakowania. Gazę należy przechowywać w temperaturze do 35 stopni Celsjusza oraz wilgotności do 80%. Należy chronić opakowanie przed promieniami słonecznymi.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Gaza jałowa

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."