Ulotka Zdrowia
Gastranin - Problemy ze zgagą

Gastranin - Problemy ze zgagą

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Natur Produkt Pharma
  • Pojemność: 10 sztuk
  • Postać: tabletki musujące
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Gastranin

Gastranin to lek OTC, który pomaga łagodzić objawy zgagi, niestrawności i nadkwasoty. Mogą go stosować osoby, u których występujące objawy nie są powiązane z chorobą organiczna przewodu pokarmowego.

Preparat dostępny jest w postaci tabletek musujących. Dzieci powyżej 16 roku życia oraz dorośli mogą przyjąć jedną tabletkę na dobę. Maksymalną dawką na dobę są dwie tabletki. Dawkę leku należy rozpuścić w połowie szklanki wody, a następnie wypić przygotowany roztwór. Jeżeli po 14 dniach stosowania preparatu objawy nie ustąpią, należy zgłosić się do lekarza.

Przeciwwskazaniem do przyjmowania środka jest uczulenie na którykolwiek z jego składników, a także porfiria. Ze względu na zawartość aspartamu preparatu nie należy stosować u chorych na fenyloketonurię.


Opinie Gastranin

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."