Ulotka Zdrowia
GABA 500 mg 100 kaps - Now Foods

GABA 500 mg 100 kaps - Now Foods

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Now Foods
  • Pojemność: 100 kaps
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu GABA 500 mg 100 kaps

GABA jest to kwas gamma-aminomasłowy, który nasila produkcję hormonu wzrostu w przysadce mózgowej. Skutecznie pomaga utrzymać dobre samopoczucie oraz wpływa w pozytywny sposób na nastrój. Dzięki odpowiednio skomponowanej dawce kwasu gamma przyczynia się do zwiększenia regeneracji organizmu w trakcie snu.

GABA 500 mg 100 kaps - Now Foods

GABA 500mg szczególnie sprawdzi się wśród osób prowadzących aktywny tryb życia, bowiem usprawnia funkcjonowanie organizmu i zwalcza negatywne skutki wzmożonej aktywności psychicznej oraz fizycznej. Szczególnie polecany jest więc osobom narażonym na stres oraz uprawiającym sport.

Właściwości kwasu gamma-aminomasłowego:

  • Wzmaga regeneracje i prawidłowego funkcjonowanie organizmu
  • Przyczynia się do znacznej poprawy jakości snu 
  • Powoduje zwiększenie produkcji hormonu wzrostu

 GABA czyli kwas gamma-aminomasłowy to aminokwas niebiałkowy, działa on jak neuroprzekaźnik w układzie nerwowym człowieka. GABA to naturalny środek o działaniu uspokajającym, który wytwarza nasz organizm. Dodatkowa suplementacja kwasem gamma-aminomasłowym przyczynia się do spadku pobudliwości w obrębie ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego człowieka. Zmniejsza też napięcie mięśniowe, Stosowany wieczorem ułatwia zasypianie i poprawia jakość snu. Dzięki temu organizm ma szansę na pełną nocną regeneracje. Polecany jest też osobom uprawiającym trening siłowy, ponieważ powoduje zwiększone wydzielanie hormonu wzrostu, a tym samym ma korzystny wpływ na przyrost masy mięśniowej. 

Skład (1 kaps.): Gaba 500mg, witamina B6 2mg

Porcji w opakowaniu: 100

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie GABA 500 mg 100 kaps

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."