Ulotka Zdrowia
Frashe - Serum ujędrniające piersi

Frashe - Serum ujędrniające piersi

Ocena na podstawie 2 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Pojemność: 100 ml
  • Postać: krem
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Frashe

Atrybutem przyciągającym męski wzrok jest kobiecy biust. Warto dbać o jego właściwy wygląd i jędrność. Frashe pozwala ujędrnić piersi bez kosztownych operacji plastycznych i bolesnych zabiegów.

Frashe to liftingujące serum pozwalające uzyskać piękne, duże i naturalnie wyglądające piersi. Preparat został stworzony w oparciu o naturalne składniki. Jest całkowicie bezpieczny dla Twojej skóry. Stymuluje przepływ krwi, uszczelnia naczynia krwionośne, a skóra staje się bardziej elastyczna i jędrna. Optymalnie można powiększyć je o 1-2 rozmiary, co jest bardzo dobrym rezultatem.

Źródło kobiecych kompleksów

Panie mogące pochwalić się jedynie małym biustem często mają na tym tle kompleksy. Czują się mało atrakcyjne dla swoich partnerów. Mają problem z prezentacją piersi, które nie są dla nich satysfakcjonujące. Trzeba pamiętać, że wygląd i kształt biustu bardzo często odpowiada sylwetce danej kobiety. Szczupłe, niskie i drobne kobiety mają przeważnie mały biust. Sporadycznie można spotkać wątłą kobietę o dużych i rzucających się w oczy piersiach.

Z Frashe nie potrzebne jest chirurgiczne powiększanie biustu

Najczęstszym i najbardziej popularnym sposobem na zwiększenie rozmiaru piersi jest wykonanie zabiegu chirurgicznego polegające na wszczepieniu implantów. Jest to jednak spora ingerencja w ciało wymagająca rekonwalescencji oraz zniesienia dotkliwego bólu tuż po zabiegu. Nie zawsze taki zabieg pozwala uzyskać satysfakcjonujące efekty. Jeśli zostanie przeprowadzony niewłaściwie, kobieta uzyska zniekształcony, nieregularny kształt biustu. Trzeba również pamiętać, że taki zabieg jest bardzo niezdrowy. W końcu w ciele zostaje umieszczony obcy element. W wielu przypadkach konieczne jest usuwanie lub wymiana implantów.

Mało skuteczne rozwiązania

Staniki push-up oraz wkładki to nieinwazyjne rozwiązania, jednak mało skuteczne. Są w stanie minimalnie powiększyć biust, ale w momencie intymnego zbliżenia z mężczyzną raczej kobieta nie będzie mogła pochwalić się tym co widział, gdy była w ubraniu. Nie jest możliwe bycie w biustonoszu czy z wkładką na piersiach podczas stosunku.

Frashe to Innowacyjna metoda na ujędrnianie piersi 

Dla kobiet, które chcą powiększyć swój biust w naturalny sposób, powstało serum Frashe. W ciągu kilkunastu dni piersi staną się większe, bardziej jędrne i napięte. Ta zupełnie nowa formuła została opracowana przez grono specjalistów. W bezpieczny sposób stworzysz nowy wygląd piersi, który będzie dla Ciebie absolutnie atrakcyjny. Biust stanie się optycznie większy i bardziej jędrny. Wreszcie będziesz mogła poczuć się atrakcyjna, jak nigdy dotąd. Bez skrępowania pokażesz swojemu partnerowi podczas intymnych zbliżeń to, co masz najlepsze.

Frash często nazywany jest piersiowym implantem w kremie. Zdecydowanie to stwierdzenie jest jak najbardziej trafne. W naturalny sposób można zwiększyć swój biust bez ryzyka jakichkolwiek odkształceń i wystąpienia skutków ubocznych. Bezpieczeństwo stosowania tego preparatu zapewniają naturalne składniki, jakie jak:

  • Acanthopanax Senticosus Extract – pielęgnacja i odnowa skóry
  • Wyciąg z kwiatów lawendy – odmładza skórę
  • Ekstrakt z ruszczyka kolczastego – ujędrnia skórę
  • Ekstrakt z pąków – poprawa elastyczność skóry
  • Kofeina – wpływa na zwiotczałą skórę i pobudza mikrokrążenie
  • Dipalmitoyl Hydroxyproline – działanie nawilżające
  • Ceremide 6 – pozwala uzyskać gładką i miękką skórę

Opinie Frashe
agatka
Ocena produktu

Mam bardzo duże kompleksy z jędrnością swoich piersi czy Frashe mi pomoże ?


Olgi
Ocena produktu

Otrzymałam ten produkt na prezent od Mikołaja i jestem zadowolona ! Bardzo dobry produkt zaraz własnie zamawiam kolejny produkt dla sibie i dla kolezanki


Marzenka
Ocena produktu

Mam problem z jędrnością moich piersi już wieku 28 lat. Czy ten produkt jest już dla mnie ?


Sandra Pol.
Ocena produktu

dopiero po 3 miesiącach systematycznego stosowania jest u mnie bardzo duża poprawa Dlatego dziewczynki potrzebujecie cierpliwości ale rezultat będzie elegancki !


Grazyna
Ocena produktu

Już myślałem że moje piersi po 35 latach będą takie straszne resztę życia. Frashe poprawia strasznie wizualnie i w dotyku piersi ! Polecam najbardziej jak mogę


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."