Ulotka Zdrowia
Fosfatydyloseryna - Wsparcie dla mózgu Myprotein

Fosfatydyloseryna - Wsparcie dla mózgu Myprotein

Ocena na podstawie 3 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Myprotein
  • Pojemność: 100 g
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Fosfatydyloseryna

Fosfatydyloseryna to naturalnie występujący fosolipid, który znajduje się w membranach ludzkiego organizmu. Największe jego ilości można znaleźć w mózgu, sercu, wątrobie i mięśniach szkieletu. Ważne jest więc, aby go nie brakowało w organizmie. Można uzupełniać braki tego składnika poprzez suplementację. 1,5 g proszku należy zmieszać z dowolną ilością wody lub soku owocowego. Preparat należy przyjmować raz na dzień. Ważne jest, aby stosować jedynie zalecaną dawkę.

Fosfatydyloseryna - dawkowanie

Preparat ten jest odpowiedni dla osób prowadzących stresujący tryb życia, którzy chcą zwiększyć ilość fosfatydylofertyny w swojej diecie.

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Fosfatydyloseryna
Qba
Ocena produktu

czy stosowanie go podczas nauki do sesji to dobry pomysl ? mam problem z przyswojeniem tak dużej ilości materiału..


Robercik
Ocena produktu

Od momentu, kiedy regularnie stosuje ten suplement czuje znacznie lepszą pracę mojego mózgu. Miałem problemy z nauką i koncentracją


aniaaaa
Ocena produktu

Jestem strasznie nerwowy i nie radzę już sobie w pracą. Muszę zacząć brać takie suplementy?


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."