Ulotka Zdrowia
Formuła VM75 kaps. roślinne witaminy i minerały - Solgar

Formuła VM75 kaps. roślinne witaminy i minerały - Solgar

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Solgar
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Formuła VM75 kaps. roślinne witaminy i minerały

Formuła VM-75 (kaps. roślinne) to preparat witaminowo-minerałowy, który posiada idealnie dobrany skład. Zawiera schelatowane aminokwasowe minerały, enzymy trawienne, zioła, bioflawonoidy i mieszankę naturalnych karotenoidów. Zawiera połowę składników zawartych w tabletkach VM-75. Pozwala to na zmienne dawkowanie 1 do 2 kapsułek na dzień. Jest to alternatywa dla osób zażywających preparaty multiwitaminowo-minerałowe i mające problemowy żołądkowo-trawienne. Składniki zawarte w VM-75 nie są poddawane kompresji, dzięki czemu można je łatwiej strawić.

Produkt Formuła VM-75 kaps. roślinne jest:

  • koszerny,
  • wegetariański,
  • bezglutenowy,
  • bez składników mlecznych.

2 kapsułki na dzień należy przyjmować przez 30 dni. Najlepiej przyjmować środek w trakcie posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Formuła VM75 kaps. roślinne witaminy i minerały

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."