Ulotka Zdrowia
Formuła VM 75 schelatowane witaminy i minerały - Solgar

Formuła VM 75 schelatowane witaminy i minerały - Solgar

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Solgar
  • Pojemność: 30 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Formuła VM 75 schelatowane witaminy i minerały

Formuła VM-75 to preparat witaminowo-minerałowy, który posiada idealnie dobrany skład. Zawiera schelatowane aminokwasowe minerały, enzymy trawienne, zioła, bioflawonoidy i mieszankę naturalnych karotenoidów. Zawiera także najważniejszy zestaw antyoksydantów, a także wszystkie niezbędne witaminy i minerały

Produkt Formuła VM-75 jest:

  • koszerny,
  • wegański wegetariański,
  • bezglutenowy,
  • bez składników mlecznych.

1 tabletkę na dzień należy przyjmować przez 30 dni. Najlepiej przyjmować środek w trakcie posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Formuła VM 75 schelatowane witaminy i minerały

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."