Ulotka Zdrowia
Formuła Norweska Body Oil - sezamowy olejek do ciała

Formuła Norweska Body Oil - sezamowy olejek do ciała

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Neutrogena
  • Pojemność: 250 ml
  • Postać: krem
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Formuła Norweska Body Oil

NEUTROGENA® Formuła Norweska Body Oil - sezamowy olejek do ciała to ultralekki, nietłusty i naturalny olejek. Wystarczy zaaplikować kilka jego kropli na skórę, aby uzyskać odpowiedni efekt nawilżenia. Pozostawia skórę gładką i jedwabistą. Naturalna formuła polecana jest przede wszystkim dla skóry wrażliwej.

Olejek należy stosować po prysznicu na całe, jeszcze wilgotne ciało. Należy olejek delikatnie rozprowadzić po skórze i osuszyć ciało. Olejek można także dodać do wody, w której brana będzie kąpiel.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Formuła Norweska Body Oil

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."