Ulotka Zdrowia
Folian Metafolin 400 µg - Solgar

Folian Metafolin 400 µg - Solgar

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Solgar
  • Pojemność: 50 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Folian Metafolin 400 µg

Folian to preparat, którego głównym składnikiem jest folian w postaci Metafoliny. Jest ona równoważna z folianem występującym w warunkach naturalnych. W porównaniu do kwasu foliowego, metafoliany wykazują wyższą biodostępność, a także wyższą aktywność fizjologiczną. Taką formułę powinny przyjmować przede wszystkim osoby cierpiące na polimorfizm MTHF, który uniemożliwia prawidłową przemianę kwasu foliowego w organizmie.

Produkt Folian jest:

  • koszerny,
  • wegański wegetariański,
  • bezglutenowy,
  • bez składników mlecznych.

1 tabletkę na dzień należy przyjmować przez 50 dni. Najlepiej przyjmować środek w trakcie posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Folian Metafolin 400 µg

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."