Ulotka Zdrowia
FluControl symptom - Lek przeciw objawom grypy

FluControl symptom - Lek przeciw objawom grypy

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 10 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu FluControl symptom

FluControl symptom to tabletki, które pomagają w stanach gorączkowych, podczas bólu głowy oraz w trakcie przeziębienia i grypy. Można je przyjmować do zwalczania bólów różnego pochodzenia o słabym i umiarkowanym nasileniu. Wykazują działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.

FluControl symptom przeciwwskazania:

Preparatu nie należy stosować, jeżeli występuje nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Nie powinny być przyjmowane przez pacjentów ze stanami zapalnymi przewodu pokarmowego, chorobą wrzodową żołądka i dwunastnicy. Nie jest lek wskazany dla dzieci poniżej 12 roku życia, u których występuje aktualnie grypa i ospa wietrzna oraz inne choroby przebiegające z gorączką. Tabletek nie można podawać również pacjentom ze skazami krwotocznymi lub zaburzeniami krzepnięcia krwi, w astmie oskrzelowej z polipami nosa, w ciężkiej niewydolności nerek lub wątroby. Przeciwwskazaniami do stosowania są również ciąża i ciężka niewydolność serca.


Opinie FluControl symptom

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."