Ulotka Zdrowia
FluControl Max - Tabletki na grypę i przeziębienie

FluControl Max - Tabletki na grypę i przeziębienie

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 10 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu FluControl Max

FluControl Max to tabletki, które przyniosą ulgę i zminimalizują objawy podczas grypy i przeziębienia. Pomagają zmniejszać bóle głowy i gorączkę, hamują wydzielinę z nosa oraz zmniejszają obrzęk błony śluzowej. Preparat nie jest wskazany dla osób, u których występuje nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników.

FluControl Max przeciwskazania:

Nie powinien być podawany, jeżeli występuje ciężka niewydolność wątroby i nerek, ciężkie choroby naczyniowo-sercowe, tachykardia, zaburzenia rytmu serca, nadczynność tarczycy, jaskra. Nie jest to lek wskazany dla dzieci poniżej 12 roku życia, kobiet w ciąży i karmiących piersią.

FluControl Max skład:

paracetamol 650mg, fenylefryny chlorowodorek 10mg i chlorfenaminy melaeinian 4mg powidon k 30, kroskarmeloza sodowa, magnezu stearynian, prosolv Eaxy tab. SP: celuloza mikrokrystaliczna, krzemionka koloidalna bezwodna sodu stearylofumaran, karboksymetyloskrobia sodowa A, hypromeloza, hydroksypropyloceluloza, brąż HT, czerwień koszenilowa, capol


Opinie FluControl Max

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."