Ulotka Zdrowia
FluControl HOT - Duża dawka paracetamolu

FluControl HOT - Duża dawka paracetamolu

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 8 sztuk
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu FluControl HOT

FluControl HOT to proszek do sporządzenia roztworu doustnego, który wykazuje działanie przeciwgorączkowe i przeciwbólowe. Pomaga zmniejszać bóle głowy i gorączkę, hamuje wydzielinę z nosa oraz zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa. Preparat należy stosować podczas pojawienia się pierwszych objawów grypy i przeziębienia oraz w trakcie słabych lub umiarkowanych bólów różnego pochodzenia.

FluControl HOT przeciwwskazania:

Preparat nie jest wskazany dla osób, u których występuje nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Nie powinien być podawany, jeżeli występuje ciężka niewydolność wątroby i nerek, ciężkie choroby naczyniowo-sercowe, tachykardia, zaburzenia rytmu serca, nadczynność tarczycy, jaskra.


Opinie FluControl HOT

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."