Ulotka Zdrowia
Flex Factor Prosper Labs - Suplement na bolące stawy

Flex Factor Prosper Labs - Suplement na bolące stawy

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Prosper Labs
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Flex Factor Prosper Labs

To, co zaniedbaliśmy w młodości zaczyna doskwierać nam na stare lata. Jedną z takich rzeczy mogą być stawy. Zadbajmy o ich kondycję z Flex Factor.

Flex Factor to preparat powstały na bazie glukozaminy, która jest odpowiedzialna za prawidłową pracę stawów. Jest ona niezbędna do prawidłowej budowy chrząstki oraz mazi stawowej. Cały preparat pozwoli na uchronienie stawów przed niszczeniem i nieprawidłowym działaniem. Zawarty w nim kadzidłowiec także ma pozytywny wpływ na ich funkcjonowanie. Witamina C przyczynia się natomiast do produkcji kolagenu. Flex Factor pozytywnie wpłynie na cały układ ruchu człowieka.

Stosowanie i bezpieczeństwo Flex Factor Prosper Labs

Flex Factor należy przyjmować dwa razy dziennie podczas posiłku. Dzięki zawartości naturalnych składników nie powoduje skutków ubocznych. Nie jest wskazany dla kobiet w ciąży, karmiących piersią oraz dla osób niepełnoletnich. Nie powinny go przyjmować także osoby wykazujące nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników.


Opinie Flex Factor Prosper Labs
Kevino402
Ocena produktu

Czy myślicie że to dobry suplement dla osób starszych ? Chciałabym zamówić dla dziadków na prezent trochę suplementów aby zadbać o ich zdrowie.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."