Ulotka Zdrowia
Fitosterole kompleks źródło fitosteroli roślinnych - Solgar

Fitosterole kompleks źródło fitosteroli roślinnych - Solgar

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Solgar
  • Pojemność: 100 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Fitosterole kompleks źródło fitosteroli roślinnych

Fitosterole kompleks to produkt, który jest źródłem fitosteroli roślinnych. Dieta ludzi pierwotnych była bogata w 1 g fitosteroli dziennie. Fitosterole swoją budową przypominają cholesterol, który stanowi strukturalny składnik błon komórkowych. Fitosterole roślinne szybciej wiążą się z receptorami cholesterolu w jelitach i są wchłaniane zamiast niego. Spożywając ten kompleks, można w znaczący sposób obniżyć poziom złego cholesterolu w organizmie.

Produkt Fitosterole kompleks jest:

  • bezglutenowy,
  • bez składników mlecznych.

2 kapsułki preparatu należy przyjmować dwa razy na dzień przez 25 dni. Najlepiej przyjmować środek w trakcie posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Fitosterole kompleks źródło fitosteroli roślinnych

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."