Ulotka Zdrowia
Fibre Select - Błonnik na oczyszczanie organizmu

Fibre Select - Błonnik na oczyszczanie organizmu

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Pojemność: 450 g
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Fibre Select

Błonnik to składnik, który poprawia wygląd włosów, a także wpływa na samopoczucie. Skutecznie oczyszcza organizm z toksyn i normalizuje jego funkcjonowanie. Wspomaga odchudzanie, a także reguluje poziom cholesterolu. Warto przyjmować go w postaci Fibre Select.

Preparat Fibre Select jest bezwzględny dla gromadzących się w organizmie toksyn. Pomaga zrzucić zbędne kilogramy, a także rozbija złogi tłuszczu, które często gromadzą się w różnych zakamarkach ciała. Z jego pomocą można usunąć przyczyny problemów trawiennych, czyli wzdęcia i zaparcia. Zdecydowanie, Fibre Select jest obecnie najlepszym błonnikiem witalnym dostępnym na rynku. Spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Oczyszcza organizm i aktywnie odchudza. Różnicę można poczuć już po kilku zastosowaniach.

Skład Fibre Select Głównymi składnikami Fibre Select są:

  • mikronizowany błonnik jabłkowy – składnik pozyskiwany ze skórek jabłek. Pęcznieje w żołądku. Daje uczucie sytości i chroni przed podjadaniem,
  • inulina z korzenia cykorii – pożywka dla bakterii jelitowych. Tworzy dobre środowisko w układzie pokarmowym,
  • mikronizowany błonnik lniany – przyspiesza perystaltykę jelit, usprawnia wydalanie, usuwa toksyny z organizmu, poprawia wygląd i samopoczucie,
  • oligofruktoza z korzenia cykorii – pobudza do działania układ pokarmowy. Ma korzystny wpływ na florę jelitową,
  • łupina nasienna babki jajowatej – usprawnia prace układu trawiennego, radzi sobie z popularnymi problemami żołądkowymi. Obniża poziom cukru we krwi. Chroni przed podjadaniem,
  • guma guar – zapewnia uczucie sytości i chroni przed skutkami podjadania. Wspiera proces odchudzania.

Błonnik witalny a wspomaganie odchudzania Aby możliwe było utrzymanie prawidłowej wagi, układ pokarmowy musi pracować we właściwy sposób. Jeżeli organizm jest zanieczyszczony toksynami, skuteczne odchudzanie nie będzie możliwe. Spowolni procesy metaboliczne, utrudni trawienie i spowoduje wystąpienie wzdęć oraz zaparć. Dzięki temu, że z organizmu zostaną usunięte toksyny, można będzie usprawnić mechanizm pozbywania się nadmiaru kalorii. Właśnie dlatego należy rozpocząć stosowanie Fibra Select, który pomaga pozbyć się tych wszystkich problemów.

Fibre Select - Błonnik na oczyszczanie organizmu - działanie 

Fibra Select to preparat bogaty w błonnik pokarmowy. Zmniejsza apetyt, a także chroni przed podjadaniem. Preparat pomaga także utrzymać odpowiedni poziom glukozy we krwi i chroni przed atakami wilczego głodu.

Eliminacja toksyn Błonnik witalny skutecznie radzi sobie z usuwaniem toksyn z organizmu. Usprawnia przez to funkcjonowanie organów odpowiedzialnych za właściwe funkcjonowanie organizmu. Pomaga odblokować naturalne zdolności organizmu i wspiera jego codzienną, ciężką pracę.

Niestety, ale dziś większość z nas prowadzi bardzo niezdrowy tryb życia. Praca, stres nie sprzyjają relaksowi i odpoczynkowi. Czasami z powodu złych przyzwyczajeń – nałogów, ubogiej diety, braku ruchu, stresu – organizm zostaje zanieczyszczony. Sama dieta i ruch będą niewystraczające w detoksykacji. Warto wspomagać się preparatami, takimi jak Fibra Select, które zawierają naturalny błonnik witalny zdolny do pełnego oczyszczenia organizmu z toksyn.

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Fibre Select

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."