Ulotka Zdrowia
Fibra Vitale - nasion babki płesznik, siemienia lnianego i łupina babki jajowatej

Fibra Vitale - nasion babki płesznik, siemienia lnianego i łupina babki jajowatej

Ocena na podstawie 10 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: VitaleHerbs
  • Pojemność: 500 g
  • Postać: ziarno
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Fibra Vitale

Nikt nie lubi, gdy jego układ pokarmowy przesyła sygnały o nieprawidłowym funkcjonowaniu. Zaparcia, wzdęcia, wysoki poziom cholesterolu nie są niczym przyjemnym. Fibra Vitale pomaga walczyć z wszelkimi problemami występującymi w układzie pokarmowym.

Fibra Vitale to kombinacja naturalnych składników opartych na zbawiennym działaniu błonnika. To on odgrywa w naszym organizmie największą rolę. Wpływa na jego prawidłowe funkcjonowanie. Szczególnie jest odpowiedzialny za prawidłową pracę jelit. Preparat pomoże w detoksykacji całego ciała. Poprawi funkcjonowanie jelit, zmniejszy pozom cholesterolu, wyeliminuje zaparcia i pozytywnie wpłynie na cały układ pokarmowy. Połączenie nasion babki jajowatej, siemienia lnianego oraz babki płesznik zapewni możliwość uzyskania pełnego zdrowia bez stosowania chemii. Nikogo nie trzeba przekonywać, że naturalne środki działają dużo lepiej i wpływają pozytywnie na organizm.

Cholesterol na odpowiednim poziomie z Fibra Vitale 

Dzięki zawartości nasion babki płesznika w Fibra Vitale, możesz uregulować poziom cholesterolu w swoim organizmie. Wyeliminujesz ten zły i zyskasz dużo więcej tego dobrego. Tym samym, zmniejszysz ryzyko powstania zawału serca oraz innych chorób układu krążenia. Zmniejszeniu ulegnie również poziom glukozy we krwi, co zapobiegnie rozwojowi cukrzycy. Babka płesznik jest skuteczna także w procesie odchudzania, ponieważ przyspiesza przemianę materii. Pozwala to na uzyskanie bardzo dobrych rezultatów, jeśli chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów i zadbać o odpowiedni wygląd ciała.

Walka z hemoroidami nigdy nie była tak prosta jak teraz. Fibra Vitale usprawni pracę jelit na tyle, aby żadne choroby nie dręczyły naszego organizmu. Łuszczyca i trądzik zostaną szybko wyleczone, a czerwonka, reumatyzm i artretyzm nie będą już naszym zmartwieniem. Trzeba również podkreślić, że ten niezwykły składnik jest bezpieczny dla kobiet w ciąży.

Fibra Vitale - Regeneracja przewodu pokarmowego

Usprawnienie pracy układu pokarmowego jest możliwe jeśli dojdzie do jego regeneracji. Siemię lniane zawarte w Fibra Vitale pomoże ten efekt uzyskać. Leczenie wrzodów odbywało się będzie dzięki temu w bardziej skuteczny sposób. Siemię lniane to też skarbnica wielonienasyconych kwasów tłuszczowych z rodziny omega-3. Zawiera także witaminę E, cynk, lecytynę, flawonoidy i fitoestrogeny. Jeśli brakuje ich w Twoim organizmie rozpocznij stosowanie Fibra Vitale.

Toksyny pochłonięte przez babkę jajowatą

Skuteczność Fibra Vitale w walce z toksynami gromadzącymi się w organizmie jest możliwa dzięki zawartość babki jajowatej. Wykazuje zdolność do przechwytywania wszelkich szkodliwych substancji. Oczyszczanie organizmu będzie dzięki temu dużo bardziej skuteczne. Wraz ze złogami zostają one usunięte z jelit. Zyskasz lepsze wypróżnianie i nie namęczysz się przy tym. Składnik ten pozytywnie wpływa również na dietę mającą na celu zmniejszenie masy ciała i uniknięcie efektu jojo. Osoby odchudzające się nie będą również odczuwały głodu, co przyczyni się do osiągnięcia przez nie lepszych efektów.

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Fibra Vitale
JonPol
Ocena produktu

Bardzo dobry suplement z którego na pewno warto korzystac. Fibra Vitale zamówiłem już dwa razy i jest za każdym razem tak samo zadowolony


Maria
Ocena produktu

Fibra Vitale stosuje systematycznie, jeden z lepszych naturalnych produktów.


Aleksander
Ocena produktu

Że ja na ten produkt trafiłem dopiero teraz. Rewelka !


Ulus
Ocena produktu

Ostatnio coraz częściej czytam o kosmetykach naturalnych dlatego zamówiłam Fibra Vitale i stosuje regularnie od tygodnia. Płatność paczka wszystko szybko i sprawnie


Jacek
Ocena produktu

miałem problem z zaparciami i wzdęciami -pijąc te ziółka z tygodnia na tydzień czulem się coraz lepiej az w koncu moje trawienie wrocilo do normy. polecam fibra vitale kazdemu z takimi problemami!!


Zuzia
Ocena produktu

Jaki do ma dokładny skład że tak dobrze działa ?


Emil
Ocena produktu

Jest ok Polecam !


Agatex
Ocena produktu

Stosuje ten suplement sprawdza sie dobrze. Zandych nie pożądanych skutków ubocznych. Polecam wam gorąco.


Wiola
Ocena produktu

Najlepsze na jelita! Jestem z nich bardzo zadowolona, bo czuje się o wiele lżej dzięki nim


Minka
Ocena produktu

Te ziółka to moje ulubione zioła na jelita odkąd zaczęłam je pić. Wcześniej miałam spore problemy z zaparciami a teraz rzadko kiedy mnie dopadają, bardzo polecam jeśli ktoś ma dolegliwości jakieś chociaż ze względu na to, że są naturalne to każdy może je pić i wyjdzie im to na zdrowie :)


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."