Ulotka Zdrowia
Fat Transporter - Przyśpiesza przemianę materii

Fat Transporter - Przyśpiesza przemianę materii

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Trec Nutrition
  • Pojemność: 180 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Fat Transporter

Fat Transporter to preparat o działaniu lipotropowym, który pomaga przemieniać tłuszcz w organizmie. Specjalna kompozycja choliny, inozytolu, tauryny i L-karnityny wspomaga transport i ostateczne spalanie cząsteczek tłuszczu.

Fat Transporter - wspomaga odchudzanie 

Zawarta w nim witamina B6 przyspiesza przemianę materii, a chrom stabilizuje przemiany cukrów w organizmie, a także hamuje apetyt. Preparat wspomaga odchudzanie i ułatwia redukcję masy ciała.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Fat Transporter

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."