Ulotka Zdrowia
EsteSynergy - Na problemy ze skórą

EsteSynergy - Na problemy ze skórą

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu EsteSynergy

EsteSynergy to suplement diety pomagający utrzymać skórę we właściwej kondycji, dzięki dostarczaniu odpowiedniej ilości kolagenu.

Głównymi składnikami preparatu są:

  • kolagen – stanowi podstawę tkanki łącznej. Jego niedobór powoduje pojawianie się zmarszczek i zmniejszenie sprężystości skóry,
  • kwas hialuronowy – jego ilość wraz z wiekiem maleje w organizmie. Skóra przestaje być wtedy odpowiednio nawilżona, łatwiej się przesusza i pojawiają się na niej zmarszczki,
  • witamina C – wspiera produkcje kolagenu w organizmie oraz chroni komórki przed stresem oksydacyjnym,
  • biotyna – pomaga zachować zdrową skórę i utrzymuje metabolizm makroskładników odżywczych na odpowiednim poziomie.

Suplement diety polecany jest osobom z przesuszającą się skórą oraz takim, które narażają skórę na przesuszanie w związku z przebywaniem na słońcu. Mogą go również stosować osoby często przebywające w pomieszczeniach klimatyzowanych oraz takie, które zauważyły zmniejszenie napięcia i elastyczności naskórka.

Suplement diety należy przyjmować codziennie w dawce jednego pojemnika. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Produkt jest przeznaczony tylko dla dorosłych.

Jadwiga D

Jadwiga D, Dermatolog

Od 19 lat specjalizuje się w dermatologi i problemach skórnych.


Opinie EsteSynergy

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."