Ulotka Zdrowia
Ester C Plus 500 mg witaminy C - Solgar

Ester C Plus 500 mg witaminy C - Solgar

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Solgar
  • Pojemność: 50 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Ester C Plus 500 mg witaminy C

Ester-C Plus to preparat, który zawiera witaminę C w postaci Ester C. Jest to witamina, która rozpuszcza się w wodzie oraz tłuszczach. W swoim składzie zawiera również bioflawonoidy cytrusowe, dziką różę, rutynę i acerolę. Wszystkie te składniki potęgują działanie witaminy C. Jest to również zasługa metabolitów witaminy C, do których należą kwas L-treonowy, L-lyksonowy i L-ksylonowy. Dzięki nim, witamina C wykazuje dwukrotnie szybsze działanie, dwa razy dłużej utrzymuje maksymalne stężenie w komórkach, a także cztery razy szybciej przyswaja się w komórkach.

Tabletki są niekwaśne, czyli posiadają neutralne pH. Są przyjazne dla przewodu pokarmowego i nerek.

Produkt ten jest:

  • wegański,
  • wegetariański,
  • bezglutenowy,
  • bez składników mlecznych.

Ester-C Plus - dawkowanie 

1 kapsułkę na dzień należy zażywać przez 50 dni. Najlepiej przyjmować środek w trakcie posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Ester C Plus 500 mg witaminy C

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."