Ulotka Zdrowia
Ester C Plus 1000 mg Witaminy C - Solgar

Ester C Plus 1000 mg Witaminy C - Solgar

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Solgar
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Ester C Plus 1000 mg Witaminy C

Ester C Plus – 1000 mg Witaminy C to preparat, który jest źródłem specjalnej formuły witaminy C – Ester C – która jest rozpuszczalna zarówno w wodzie, jak i w tłuszczach. W składzie preparatu znajdują się również bioflawonoidy cytrusowe, dzika róża, rutyna i acerole. Preparat zawiera także aktywne metabolity witaminy C, czyli kwas L-treonowy, L-lyksonowy i L-ksylonowy. Zwiększają one aktywność witaminy C. W porównaniu do zwykłej witaminy C, ta o nowej formule działa dwa razy szybciej, dwa razy dłużej utrzymuje maksymalny poziom w komórkach, a także cztery razy szybciej przyswaja się w komórkach. Preparat jest przyjazny dla przewodu pokarmowego i nerek, nawet w większych dawkach.

Produkt Ester C Plus 1000 mg Witaminy C jest:

  • wegański wegetariański,
  • bezglutenowy,
  • bez składników mlecznych,
  • koszerny.

Kuracja suplementem diety powinna trwać 30 dni. Każdego dnia należy przyjmować jedną tabletkę. Najlepiej przyjmować preparat w trakcie posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Kobiety w ciąży, matki karmiące piersią oraz osoby zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Ester C Plus 1000 mg Witaminy C

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."