Ulotka Zdrowia
Esseliv - Suplement dla zdrowej wątroby

Esseliv - Suplement dla zdrowej wątroby

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 50 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Esseliv

Esseliv to suplement diety oparty na składnikach pochodzenia roślinnego. Hamuje gromadzenie tłuszczów w wątrobie i wspomaga ich trawienie. Wspiera także prawidłowe funkcjonowanie wątroby i wydzielanie żółci. Pomaga zachować wątrobę w dobrej kondycji. Preparat dostępny jest w postaci kapsułek.

Osoby dorosłe oraz dzieci powyżej 6 roku życia mogą przyjmować dwie kapsułki suplementu dziennie. Dzieciom należy zawartość kapsułek zmieszać z niewielką ilością ciepłego mleka lub wody. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu.

Suplementu nie należy przyjmować, jeżeli występuje uczulenie na którykolwiek z jego składników. Kobiety w ciąży i karmiące piersią przed jego zastosowaniem powinny skontaktować się z lekarzem.

Esseliv składniki:

Fosfolipidy sojowe, tłuszcz roślinny (w tym olej sojowy), wyciąg z ostryżu długiego. Składniki kapsułki: żelatyna, tlenki i wodorotlenki żelaza (barwniki), dwutlenek tytanu (barwnik).

Produkt zawiera soję i produkty pochodne.

Składniki 2 kapsułki
Fosfolipidy sojowe (Phospholipidum essentiale) 600 mg
Wyciąg z ostryżu długiego (Curcuma longa) 60 mg

 


Opinie Esseliv

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."